Allston

Lorem ipsum dolor sit amet, vix ea veritus delectus. Ignota explicari.

a

Contact

231 East 22nd Street, Suite 23 New York NY 10010

Email: office.ny@ratio.com
Fax: +88 (0) 202 0000 001

Dako İnşaat Restorasyon ve Mimarlık Tic. A.Ş 2015 yılında kurulmuştur.

Dako, projelendirme esnasında çevre analizi ile başlayıp inşaatların kesin kabulü aşamasına kadar olan her adımın konunun uzmanlarınca yönetilmesini kendine prensip edinmiştir. Dako bu prensibi gereği yapısal düzenini; mimari ve inşai uygulama, restorasyon uygulama ve projelendirme birimleri şeklinde oluşturmuştur.
Mimari Restorasyon ve inşaat birimleri söz konusu projelerinin yasal takibi, izinleri, yapım aşaması ve kesin kabule kadar olan tüm aşamaları yürütebilen mimari ve inşai malzeme ve teknolojileri ile hukuki prosedürlere hakim deneyimi bir kadro ile faaliyet göstermektedir. Restorasyon uygulama grubu konusunda deneyimli mimar ve restoratörler ile taş, tuğla, sıva, ahşap, demir gibi özgün malzemeleri tekniğine uygun olarak işleyebilen uzman ustalardan oluşan kadrosu ile hizmet vermektedir. İnşaat grubu, geoteknik mühendisliğinin önemli bir dalı olan iksalı derin kazı uygulamaları, zemin iyileştirme işleri, kaba inşaat ve ince işler kapsamında betonarme ve çelik yapılar üzerinde uzmanlaşmıştır. Bütün birimler uzmanlık ve iş akışı programlamayı ön planda tutarak süratli, yüksek kalite temini anlayışı ile profesyonel inşaat hizmetlerini sürdürmektedir.

Dako geçmişten günümüze miras kalan yapıları ihya ederken, günümüzden geleceğe nitelikli yapılar miras bırakmak için çalışmaktadır.